Wernisaż wystawy pt. ,,Kobieta w sztuce” w Muzeum Regionalnym w Łukowie

W dniu 8 marca 2018 r. w Muzeum Regionalnym w Łukowie miał miejsce wernisaż wystawy pt. ,,Kobieta w sztuce”. W dniu, w którym obchodzony jest międzynarodowy Dzień Kobiet, sala kominkowa naszej instytucji wypełniła się po brzegi w znacznej większości Paniami chętnymi zobaczyć interesującą wystawę ukazującą piękno kobiety zatrzymane w obrazie lub w rzeźbie. W drzwiach zabytkowego Konwiktu Szaniawskich każda z Pań otrzymała różę wraz z życzeniami i darmowym biletem wstępu do placówki.

Wystawa powstała dzięki współpracy muzeum oraz 22 utalentowanych artystów i twórców mieszkających na co dzień oraz tworzących na terenie miasta Łukowa i powiatu łukowskiego. Ekspozycję można będzie oglądać do 8 maja. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.